Antalya Bungalow'S

01 Huzur için kısa bir S

Antalya Bungalow'S

Birlik, bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık gibi değerleri esas almaktadır. 

Antalya Bungalow's olarak değerli misafirlerimize eşsiz bir tatil keyfini yaşatmak için deneyimli personellerimiz ve tecrübeli yönetim kadromuz ile sizleri unutulmaz bir tatil keyfi için bekliyoruz.

Ana şebekeden gelen suyu, tesisimizde ph seviyesine göre ayrıştılmış olarak Villalarımıza gönderiyoruz. Gönül rahatlığı ile tüketmenizi sağlıyoruz.

Dısarıda ailenizle oturup yemeğinizi yiyebileceğiniz büyük bir veranda bulunmakta. Oturduğunuz yer separatör ile ayrılmış  olup diğer villada ki kişileri görmezsiniz. 

Konsept olarak huzuru ön planda tutuyoruz, önümüzde Aksu çayı, solumuzda şahane bir göl mevcut, yatak odanızdan ve verandanızdan göl/çay ve dağ manzarası ile kahvenizi yudumlarken sessizliği dinleyebilirsiniz. Göl çevresinde yürüyüş yaparak yeşilin tonlarını izlersiniz ve şehrin içi/şehrin dışı kavramını net yaşarsınız.


Misyonumuz 

Antalya bungolow’s Şehrin kalabalık, yoğun ve stresli yaşamından kaçabilmek amacıyla kurulmuştur. Bungolow, karavan ve çadır ile konaklama seçenekleri doğa içerisinde sessiz bir tatil imkanları sunmaktadır. Sahip olduğumuz, 50 metre kare ahşap platform ile yoga ve pilates gibi sporlar için, eğitim kamplarına,ev sahipliği yapmayı hedeflemekteyiz. 

Otelimizin içerisinde sokak hayvanlarının barınabilmesi ve amacıyla ayırdığımız özel bölümler bulunmaktadır. Gelirimizn bir kısmı ile sokak hayvanlarının tedavi ve barınma ihtiyaçlarını karşılamaktayız.


Vizyonumuz

Hayvan dostu otelimizde, Misafirlerimize doğa içinde sakin, huzurlu ve alışılmışın dışında tatil ve konaklama imkanları sunmaktır. Sahip olduğumuz özel konaklama evlerimiz sizlere hem evinizi rahatlığını hem de otel konforunu yaşatmayı hedefliyoruz. Dilerseniz sevdikleriniz ile dilerseniz de kalabalık ailenizle beraber konaklayabileceğiniz Antalya bungolw’s evleri sizleri bekliyor…

Şimdi Rezervasyon Yap

Şimdi Ara: 0 242 205 4520

03 Sunduğumuz Olanaklar

Hizmetler

Antalya Bungalow'S